Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zwalniać urzędników i obniżać im pensje. Będą protestować

Utworzony przez from toleranted, 20 września 2010 r. o 07:18 Powrót do artykułu
ja pracuje w starostwie i zarabiam netto 1158 zł i pracuje na pełnym etacie i co mam powiedzieć jeśli mam na utrzymaniu 2 małych dzieci które są w wieku 10 mies. i 2 lata i oprócz tego studiuje i muszę dojechać do pracy 25 km codziennie. i co wy na to powiecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędas napisał:
Wy wszyscy, którzy tak krytykujecie urzędników !!!! - ciekawe jakie Wy wykonujecie zawody. Tacy jesteście mądrzy, bo nie pracujecie w tym resorcie. Kim jesteście ? Co robicie ? Może porozmawiamy o waszych zawodach i jak "sumiennie" wykonujecie swoje obowiązki :) Skoro praca urzędnika jest taka super to dlaczego nimi nie jesteście ? Kawusia, ploteczki, kasa za siedzenie. Bosko.
oto typowy przykład "mądrości" urzędnika - artykuł jest o tym, by nie żyło się wam lepiej.. A tu proszę: ZMIANA tematu - "Może porozmawiamy o waszych zawodach i jak "sumiennie" wykonujecie swoje obowiązki :)". I to radosne rżenie! Również nazywanie swojej ciężkiej "pracy", że to "w resorcie". To może służba??? Bo taką powinna być, a od tak dawna nie jest. Życzę dalszego trwania, bo już przywykłem. I jakoś sobie radzę - np. nigdy nie pukam w takich miejscach, nie odstawiam bata do kąta, nie międlę czapki w rękach, nie pozwalam nazywać się petentem, co to jest od zlepka słów "pętać się". Gdy żrą kanapki, a ja im przeszkodzę, to mówię grzecznie "smacznego".. Pozdrawiam czytających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...